ISTRIE  KVARNER  DALMÁCIE ISTRIE
KVARNER
DALMÁCIE
Pravidelné
autobusové
linky

Proč jet na dovolenou do Chorvatska s naším autobusem?

Doprava autobusem do Chorvatska se proti cestě osobním vozem může zdát na první pohled zdlouhavá a nepohodlná, ale opak je pravdou. Ptáte se proč? 

Autobus šetří Vaše nervy a peněženku

Unavené oči, bolavá záda a neustálý boj s navigací. I tak vypadá běžná realita cestování v osobním voze. Poplatky na chorvatských dálnicích  mohou značně navýšit Váš rozpočet vyčleněný na dovolenou. Při využití služeb autobusové společnosti si můžete tyto starosti odpustit a finanční prostředky využít dle vlastní volby.

Volný čas pro vás navíc

Cestou se můžete věnovat aktivitám, na které byste během řízení vašeho osobního vozu neměli čas. Například četbě časopisu nebo napínavého románu, shlédnutí filmových trháků atd.

Nepřetržitý servis na palubě

Máte právě chuť na chlazený nápoj nebo teplou kávu a teprve před chvílí jste absolvovali Vaši naplánovanou zastávku? Potřebujete si odskočit na toaletu? V autobusech Gumdrop žádný problém.

Pojízdný turistický průvodce

Cestu autobusem můžete mj. využít i k rozhovoru s ostatními cestujícími a zjistit cenné rady a informace o vaší cílové destinaci. Protože s námi cestují pravidelní klienti, je to ta nejjednodušší cesta, jak se dozvědět, kde se nejlépe najíte, kam si zajít nakoupit suvenýry, či kde si manželka a dcera koupí tu nejlepší kabelku a plavky. Takový pojízdný turistický průvodce, nemyslíte?

Pár dní dovolené navíc

Jste unaveni a nechce se Vám řídit? Chcete prostě jen zavřít oči a spát? V našich luxusních autobusech můžete. Na dovolenou si člověk jezdí odpočinout. Absolvovat na začátku několikasetkilometrovou cestu znamená, že se první dny dovolené budete z cesty osobním vozem vzpamatovávat. Chcete-li si svou dovolenou užít již od prvního dne naplno, je autobus společnosti Gumdrop jasná volba.

Ilustrace