ISTRIE  KVARNER  DALMÁCIE ISTRIE
KVARNER
DALMÁCIE
Pravidelné
autobusové
linky

Kam se s naším autobusem můžete dopravit?

Dalmácie

Zadar

Díky kulturním a historickým památkám je Zadar jedním z nejnavštěvovanějších měst v Dalmácii. Spousta dochovaných památek nabízí možnost strávit aktivně svůj volný čas a poznávat tak historii města. K načerpání nových sil Vám poslouží udržované pláže oceněné tzv. Modrou vlajkou.

Zaton

Chcete vyrazit na dovolenou s celou rodinou? Pak je tu právě pro Vás oblast Zatonu. Krásné pláže, čisté moře s pozvolným vstupem a nesčetně společenských akcí pro děti a dospělé. Můžete navštívit starochorvatský kostelík Sv. Mikuláše nebo navštívit Ostrov Vir, který je spojen mostem s pevninou.

Petrčane

Zavřete oči. Představte si prosluněnou oblázkovou pláž, hřejivé paprsky slunce a stinný borový háj. I na taková snová místa Vás dopravíme v pohodlí našich autobusů.

Sv. Filip i Jakov

Překrásný kostel svatého Filipa a Jakuba, starý střed obce a krásná pláž. I to a mnohem víc Vám nabízí překrásná obec kousek od Biogradu.

Biograd na Moru

Kulturní památky, pláže lemované bohatou vegetací nabízející sportovní vyžití a překrásný lodní přístav. Biograd na Moru je jedním z dalších hojně navštěvovaných míst v Chorvatsku. Tak neváhejte a vyražte s námi na dovolenou!

Pakoštane

Chcete si trochu zařádit při vodních sportech nebo si odpočinout od problémů všedních dnů při rybolovu? Pak je tu pro právě pro Vás malebné městečko Pakoštane, které toto a mnohem víc nabízí pro své návštěvníky.

Murter (výstup Tisno)

Nádherný ostrov složený z Kornatských ostrovů, které patří mezi národní parky Chorvatska a je propojen padacím mostem s pevninou ve městě Tisno. Jako jedno z mála nabízí písečnou pláž, například Slanica.

Vodice

Velmi akční a společenské místo s překrásnými oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře vhodný i pro malé ratolesti.

Baška Voda

Velmi oblíbené a hojně navštěvované město je Baška Voda. Relaxaci na širokých a dlouhých plážích můžete vyměnit za turistické výlety do pohoří Biokovo, projížďku na kole po rozmanitém okolí či velmi atraktivní potápění v místních vodách. To vše můžete zažít, když s námi vyrazíte do této malebné oblasti na Makarské riviéře.

Makarska

Máte raději rušnější prostředí plné kulturně společenských zařízení? Pak se s námi můžete vypravit do nejnavštěvovanějšího letoviska Makarska. Během festivalu Makarské léto tak můžete ochutnat místní rybí speciality, užít si různé žánry hudby a strávit tak pohodovou dovolenou.

Brist

Jste milovníci hor a povalování na pláži Vám nepřijde tolik atraktivní? Vydejte se s námi do Bristu a kochejte se výhledem na malebné pohoří Rilić pod jehož svahy se tato klidnější obec nachází.

Gradac

Nechcete přemýšlet, kudy se dostat na pláž a rozhodovat se, zda se jít vykoupat nebo se potloukat po místním okolí? Pak s námi pojeďte do Gradacu. Pláže, které se táhnou podél celé obce můžete během chvilky vyměnit za návštěvu místních restaurací či prozkoumání místa jako takového.

Trpanj

Chcete strávit příjemnou dovolenou na místě, které má léčivé účinky? V tom případě neváhejte a využijte naši dopravu do Trpanje, jehož léčivé bahno Vás nejen zrelaxuje, ale dozajista si užijete i zábavně strávené chvilky.

Orebič

Překrásné prostředí nabízí také městečko Orebič. Písečná pláž v zátoce, muzeum mořeplavby, františkánský klášter a společenské vyžití. To vše na jednom místě a právě pro Vás.

Istrie

Umag

Chcete si vychutnat vystoupení folklorních pěveckých skupin, koncerty středomořské hudby, jazzové a rockové koncerty, taneční vystoupení různých stylů, tradiční lidové i turistické slavnosti? Tak s námi navštivte Umag a jeho malebné náměstí.

Novigrad

Užijte si s námi výhled na moře z městských hradeb městečka Novigrad nebo si odpočiňte na krásných oblázkových pláží (skaliska či betonové plošiny).

Lanterna

Oblíbené apartmánové středisko kousek od Poreče rozložené mezi borovými lesy, které poskytují dostatek stinného prostředí.

Poreč

Pro akčnější a dobrodružnější povahy je tu město Poreč. Tato rušnější oblast nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství gastronomického vyžití, návštěvu místních barů a městských pláží.

Pula

Jedno z větších měst Istrijského poloostrovu s nádherným amfiteátrem a bohatou historií. Pokud Vám i toto bude málo, můžete si udělat výlet do Benátek ze zdejšího přístavu. Společenské a zábavné akce pro celou rodinu.

Banjole

Jedna z klidnějších destinací, jejíž centrum městečka je vzdálenější od pobřeží, která nabízí nově i oblázkovou pláž

Premantura

Nejjižnější cíp Istrie, který nabízí klidnější prostředí pro všechny, kteří chtějí poznat tamní kulturu a odpočinout si v krásách typického chorvatského prostředí.

Rabac

Všeobecně známým a velmi oblíbeným místem je Rabac. A to nejen z důvodu jeho krásných pláží a nádherného moře, ale dozajisté i krátkou vzdáleností z České republiky. Tak neváhejte a nechte nás dopravit Vás za krátký čas na místo, které Vás pohladí na duši.

Kvarner

Crikvenica

Oblíbené místo pro naše klienty. Pozvolný vstup do moře vhodný pro děti a dlouhá oblázková pláž vyznamenaná tzv. Modrou vlajkou.

Selce

Kousek od Crikvenice narazíme na město Selce, které nabízí možnost rybolovu nebo odpočinek na oblázkových a písečných plážích.

Novi Vinodolski

Dalším velmi oblíbeným městem je Novi Vinodolski, které nabízí pro své návštěvníky překrásné pláže ve stínu borových porostů a společenské vyžití v místním centru.

Ilustrace